Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Administratíva - Pracovníčka do wellness štúdia

Pracovníčka do wellness štúdia

Cena
08.05.2012 600,00 €

Náplň práce: poradenstvo v oblasti zdravia, výživy, športovej výživy, starostlivosti o pleť a pokožku, konzultácie s klientom, vypracovanie telesných analýz, pravidelné kontroly klientov, zákaznícky servis, organizačná činnosť. Požadujeme: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, základ komunikácie s ľuďmi, rozhodnosť, zodpovednosť, ochota učiť sa nové veci, tímový duch, hľadáme aktívnych ľudí. Ponúkame: vybraných ľudí zaškolíme, pružná pracovná doba, zaujímavá práca, priestor pre osobný rozvoj, rekvalifikácia priamo v kancelárií, stabilné pracovné miesto, kariérne uplatnenie – postup na manažérske pozície. V prípade záujmu prosím o zaslanie Vášho životopisu na wsolymp@gmail.com.

Vlastnosti
Lokalita: Žilinský kraj
Kontaktná osoba: Wellness štúdio
Tel/Mobil: 0917816118

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné
Copyright ©2012 zbavsatoho.sk, Všetky práva vyhradené.
Prevádzkovateľ nezodpovedá za obsah inzercie ani diskusie, taktiež nezodpovedá za porušovanie práv duševného vlastníctva ani iných práv používateľmi. Každý používateľ preberá zodpovednosť za svoju inzerciu sám a dobrovoľne a súhlasí s tým, že nebude používať služby na serveri na účely, ktoré sú v rozpore so všeobecne záväznými právnymi predpismi Slovenskej republiky.