Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Práca v zahraničí - Práca pre opatrovateľku k pani s kvetinovou záhradou neďaleko Hamburgu

Práca pre opatrovateľku k pani s kvetinovou záhradou neďaleko Hamburgu

praca_pre_opatrovatelku_k_pani_s_kvetinovou_zahradou_nedaleko_hamburgu_mcegq.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
V texte

Popis:
Hľadáme opatrovateľku, ktorej koníčkom je záhrada a pečenie, k 91 ročnej žene bývajúcej v dome s veľkou kvetinovou záhradou v dedinke Braak (cca 20km od Hamburgu). Pani má 45kg, 160cm. Je inkontinentná, zaradená do Pflegestufe 2. Je mobilná pomocou rolátora, paličky a invalidného vozíka (možné riziko pádu). Je oslabená po hospitalizácii (zlomenina hrudného stavca) a pociťuje bolesti chrbta. Má obmedzený zrak a sluch. 2x týždenne ju navštevuje dcéra a kvôli podávaniu liekov chodí 1x týždenne aj opatrovateľská služba.

Náplň práce:
Poskytovanie služieb pre rodinu a domácnosť

Požiadavky na opatrovateľku:
Žena nad 30 rokov s pokročilou až dobrou znalosťou nemeckého jazyka a skúsenosťami s opatrovaním. Fajčenie vonku dovolené.

Turnus: 3 mesiace
Nástup: 9.10.2013
Plat: 3337,5€ Brutto / 3 mesiace
Lokalita: Braak, Nemecko

Výhody:
-dlhodobá spolupráca so stabilnou spoločnosťou s 15-ročnými skúsenosťami
-dlhodobá a stabilná práca
-pravidelný kontakt so SunSet koordinátorom počas celej doby vycestovania
-žiadne sprostredkovateľské poplatky

Detail pozície ako aj kontaktný formulár nájdete aj na našej webovej stránke http://www.sunset24.eu/detailponuky-2582

SunSet Blvd., s.r.o.
Mail: info@sunset24.eu
Tel: +4212 6829 9999
Web: sunset24.eu/ponuky

Vlastnosti
Mesto/Dedina: Braak, Nemecko
Lokalita: Celý internet
Kontaktná osoba: SunSet Blvd., s.r.o.
Tel/Mobil: 0268299999

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné