Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Brigády - Príležitosť zárobku popri štúdiu

Príležitosť zárobku popri štúdiu

Cena
05.10.2012 600,00 €

Medzinárodná spoločnosť podnikajúca v oblasti reklamy a obchodu ponúka študentom príležitosť zárobku aj popri škole.
Prijmeme 4 mladých ľudí na pozíciu promotéra a promotérky.
Náplň práce: propagácia produktov.
Miesto práce : nákupné centrá v Košiciach
Požadujeme: komunikatívnosť, príjemné vystupovanie a spoľahlivosť.
Ponúkame : zaujímavú prácu v úspešnej spoločnosti, možnosť kariérneho postupu, motivujúce platobné podmienky.

Vlastnosti
Lokalita: Košický kraj
Kontaktná osoba: Zárobok
Tel/Mobil: 0000000000

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné