Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Administratíva - Práca aj na doma

Práca aj na doma

Cena
Dohodou

Asistent, práca z domu, i z kancelárie
Náplň práce
starostlivosť o termínový kalendár nadriadeného(organizácia stretnutí)
sledovanie a vybavovanie e-mailov, úloh, termínov, stretnutí, starostlivosť o chod kancelárie, zadávanie ponúk pre klientov, možnost home officeDruh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer Ponúkaný plat
500 - 1000 €
Iné výhody
- prvotné zaškolenie, firemný systém vzdelávania
- firemné výhody
- priestor pre sebarealizáciu v stabilnej spoločnosti
- samostatná, dynamická práca v profesionálnom a príjemnom kolektíve
- korektný a motivujúci prístup zo strany spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a pracovný výkon
- Miesto práce : Celé Slovensko
Termín nástupu : ihned, pripadne dohodou
Informácie pre uchádzača
Výborný time-management
Chuť rozvíjať svoje znalosti,Požadované vzdelanie
SOU, SŠ
Ďalšie požiadavky na pracovníka
Praca by bola po zapracovaní a pri vyšších zárobkoch na živnost ... Zivnost vsak nie je nutná pri nástupe. Po zaskoleni moznost prace aj z domu, popri zamestnani alebo z vlastnej kancelarie ... nutne vsak zucastnit sa osobneho pohovoru na pobocke v Bratislave !!!!
Hadvigerová
PREHLAD SLUZIEB,

Vlastnosti
Lokalita: Bratislavský kraj
Kontaktná osoba: Iveta
Tel/Mobil: 0902229183

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné