Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Administratíva - Pracovná príležitosť - asistentka

Pracovná príležitosť - asistentka

Cena
Dohodou

Asistent, asistentka práca z domu i z kancelárie
Náplň práce
starostlivosť o termínový kalendár nadriadeného(organizácia stretnutí)
sledovanie a vybavovanie e-mailov, úloh, termínov, stretnutí, starostlivosť o chod kancelárie, zadávanie ponúk pre klientov, možnosť home office
Druh pracovného pomeru
hlavný pracovný pomer – živnosť
Ponúkaný plat: 500 – 1000 Eur
Iné výhody
- prvotné zaškolenie, firemný systém vzdelávania, firemné výhody
- priestor pre sebarealizáciu v stabilnej spoločnosti
- samostatná, dynamická práca v profesionálnom a príjemnom kolektíve
- korektný a motivujúci prístup zo strany spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie oceňujúce aktivitu a pracovný výkon
Miesto práce: Bratislavský, Trenčiansky, Trnavský, Nitriansky, Žilinský kraj.
Termín nástupu: dohodou
Informácie pre uchádzača
Výborný tíme - management
Chuť rozvíjať svoje znalosti
Požadované vzdelanie: SOU,SŠ
Ďalšie požiadavky na pracovníka: Práca by bola po zapracovaní a pri vyšších zárobkoch na živnosť ... Živnosť však nie je nutná pri nástupe. Po zaškolení možnosť práce aj z domu, popri zamestnaní, VŠ , počas MD alebo z vlastnej kancelárie ... nutne však zúčastniť sa osobného
pohovoru na pobočke v Bratislave !!!
Iveta Hadvigerová
Prehľad služieb

Vlastnosti
Lokalita: Bratislavský kraj
Kontaktná osoba: Hadvigerová
Tel/Mobil: 0902229183

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné