Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Práca v zahraničí - Hľadáme opatrovateľky do Nemecka

Hľadáme opatrovateľky do Nemecka

hladame_opatrovatelky_do_nemecka_mhmx3.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
Dohodou

Typ práce: OPATROVATEĽKA
Krajina: Nemecko
Typ pozície: Opatrovateľstvo
Možný nástup: Ihneď
Dĺžka pobytu: 1 - 3 Mesiace

Požadované vzdelanie: Základná škola

Náplň práce
• pomoc pri osobnej hygiene
• podávanie liekov
• pichanie inzulínovým perom pri diabetikoch
• meranie tlaku
• rehabilitácia
• vedenie domácnosti ak žije opatrovaná osoba sama
Výhody
• dopravu máte plne hradenú (batožina do 20 kg plus príručná batožina do 8 kg)
• dlhodobá práca
• legálna práca ako zamestnanec slovenskej firmy
• odpracovaná doba sa vám započítava do dôchodku
• poskytujeme vám zdarma asistenčnú linku počas celého pobytu

Ubytovanie: Zdarma v rodine

Strava: Zdarma v rodine.
Poistenie: Podľa platnej Slovenskej legislatívy.
Plus komerčne poistenie (možnosť poistiť sa v našej agentúre).
Iné požiadavky na zamestnanca
• osobný pohovor na pobočke
• lojálnosť
• zodpovednosť
• snaha učiť sa
• chuť pracovať a časová flexibilita
• absolvovanie osobného pohovoru v agentúre
Potrebné dokumenty:
• prihlasovací formulár (po registrácií dostupný na stiahnutie)
• lebenslauf (po registrácií dostupný na stiahnutie)
• osvedčenie od lekára
• certifikát (opatrovateľský kurz min. v rozsahu 200 hodín) alebo zdravotné vzdelanie (vysvedčenie) : preložené do nemčiny.
• výpis z registra trestov, úradne preložený do nemčiny
• aktuálnu fotku tváre alebo celej postavy (prípadne fotku Vás a opatrovanej osoby)
Všetky dokumenty posielajte vo farebnom vyhotovení. !!!
Taktiež je potrebné zobrať si všetky dokumenty so sebou na osobný pohovor.

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať!
0918474083
www.atena-sk.eu

Vlastnosti
Lokalita: Slovensko

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné