Vyhladávač: Cena od do Pridať inzerát
Navigácia Zbavsatoho.sk - Zdravotníctvo - Zdravotné sestry pre nemeckú opatrovateľskú službu do Berlína

Zdravotné sestry pre nemeckú opatrovateľskú službu do Berlína

zdravotne_sestry_pre_nemecku_opatrovatelsku_sluzbu_do_berlina_3yhch.jpg
(klikni na obrázok pre zväčšenie)
Cena
09.08.2013 1 700,00 €

Nástup: ASAP
Turnus: 3 týždne v Nemecku + 3 týždne doma (platená dovolenka), 24 dní dovolenky za rok.
Pracovný čas: 12 hodín denne/ 6 dní v týždni
Plat: 1700 – 1800 € netto /mesiac
Cestovné: Bonus 44 EUR/mesačne
Ubytovanie zabezpečené, doplatok len 100 € mesačne. Strava nie je zabezpečená.

Náplň práce:
Súčasť nemeckého Pflegedienst teamu, starostlivosť o rôznych pacientov v súkromných rodinách

Požiadavky:
- Dobrá znalosť nemeckého jazyka (B2)
- Doklad o uznaní vzdelania v zahraničí veľkou výhodou
- Skúsenosti na pozícii zdravotnej sestry ideálne z nemocničného prostredia
- Vek od 25 rokov
- Dokumenty o vzdelaní preložené do nemčiny (diplom zdravotnej sestry)
- Životopis v nemeckom jazyku
- Vodičský preukaz veľkou výhodou
- Referencie a vysvedčenia
- Absolvovanie osobného pohovoru v spoločnosti SunSet Blvd.

Kontakt:
SunSet Blvd., s.r.o.
Tel: 02 6829 9999
Mail: nabor@sunsetblvd.sk
Web: www.sunset24.eu

Vlastnosti
Lokalita: Celý internet
Kontaktná osoba: SunSet Blvd.
Tel/Mobil: 0268299999

Odpovedať na inzerát

Váš email:*
Vaša odpoveď:*
POZNÁMKA: údaje označené * sú povinné